Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 

Kalendář ostatních akcí

2008 |  2009 |  2010 |  2011 |  2012 |  2013 |  2014 |  2015 |  2016 |  2017
 

1. 10. 2010

Hobby Cup

Závody pro začínající jezdce a koně. Přístupné i pro jezdce bez licencí.

VÍCE INFORMACÍ ZDE!

2. 10. 2010 - 3. 10. 2010

CASE IH TOUR

Seriál závodů pro koně a jezdce bez omezení připravený ve spolupráci se společností AGRI CS a.s. - výhradního dovozce techniky CASE IH do České republiky, která je známá především výrobou špičkových zemědělských traktorů všech kategorií. Firma AGRI CS a.s. se v letošním roce stala generálním partnerem zduchovického seriálu pro koně a jezdce bez omezení a jméno CASE IH tak bude „logem“ tří víkendů, které jsou zajímavě finančně dotovány!

VÍCE INFORMACÍ ZDE!

26. 10. 2010 - 31. 10. 2010

PODZIMNÍ PRÁZDNINY NA KONÍCH PRO DĚTI

Víkendy a prodloužené víkendy jsou určeny dětem ve věku 8 - 17 let a jsou zaměřeny na výcvik na koni. Součástí víkendů jsou kromě jízdy na koni na programu vycházkové túry obohacené o poznávací hry nebo absolvované na horských kolech. Ve volných chvílích si mohou děti zahrát ping-pong, fotbal, cricket, společenské hry atp.

PŘIHLÁŠKA NA VÍKEND

30. 10. 2010

HUBERTOVA JÍZDA

Znáte pravý důvod, proč se připíjí na úspěch jízdy sv. Huberta levou rukou?!! Ano. Protože se tak činí na počest patrona lovců, svatého Huberta, který musel držet pohár s vínem v levé ruce, protože pravou rukou objímal Dianu, bohyni lovu.

Hubertova jízda

Jezdeckou sezonu každý rok uzavírá na podzim Hubertova jízda. Pořádají ji v mnoha stájích po celé republice jako odměnu pro všechny své členy, kteří po celý rok pilně pracovali. Hubertovy jízdy jsou vzpomínkou na pradávnou tradici parforsních honů, kdy šlechta tehdy za zvuku lesních rohů vyjížděla na svých koních se smečkou několika desítek loveckých psů po stopě lišky.

Lov zvěře původně patříval k běžným a nezbytným činnostem člověka. Parforsní hony ho však změnily ve společenskou záležitost a jezdeckou slavnost.

30. 10. 2010

ZABIJAČKA

REKORDNÍ MAXI ZABÍJAČKA - www.jitrnicka.cz

Koštování jitrniček, možnost nakoupit zabijačkové speciality s sebou domů za výhodné ceny!

Pro milovníky piva tekuté zlato hned ze dvou minipivovarů - Novoměstský pivovar Praha a Berounský Medvěd.

Jako již tradičně Novoměstský kvasnicový 11° ležák a jako novinka Berounský 18° speciál zvaný Grizzly.

Bohatá tombola s množstvím cen - zabijačkové balíčky, pivní ceny, jízda na traktoru, jízda terénním autíčkem nebo 1. cena - sud piva!

Pro všechny zájemce možnost jízdy na čtyřkolkách nebo terénním autíčkem.

Možnost dopravy speciálně vypraveným autobusem Praha -Zduchovice - Praha.

Informace o akci i dopravě z Prahy na tel: 724 76 15 23.

Těšíme se na vás a přijeďte i se svými přáteli!

Nahlédněte do přiloženého letáčku s podrobným programem!

Partneři

MŠMT slavia cib group - španko kudy z nudy EQUISERVIS s.r.o. vinařství liběchov CPI agrotrade bohemia energy medea EQUESTRIANS veidec nissan CIME feedshop BOHEME FACILITY FITMIN jezdci.cz equitv boheme concept PRODEJ SPORTOVNÍCH KONÍ Čtrnáctideník JEZDEC novoměstský pivovar creative catering la boheme Resort Zduchovice