Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 

Kalendář ostatních akcí

2008 |  2009 |  2010 |  2011 |  2012 |  2013 |  2014 |  2015 |  2016 |  2017
 

2. 12. 2011 - 4. 12. 2011

POBYT NA FARMĚ PRO DĚTI A JUNIORY

Nejen jezdecký víkend pro děti, s mikulášskou nadílkou.

Víkendy a prodloužené víkendy jsou určeny dětem ve věku 8 - 17 let a jsou zaměřeny na výcvik na koni. Součástí víkendů jsou kromě jízdy na koni na programu vycházkové túry obohacené o poznávací hry nebo absolvované na horských kolech. Ve volných chvílích si mohou děti zahrát ping-pong, fotbal, cricket, společenské hry atp. Děti jsou rozděleny dle výkonnosti do družstev: 1. začátečníci (děti, které nikdy neměly zkušenost s jízdou na koni) 2. mírně pokročilí (děti, které rekreačně jezdí na koni). Všechny hodiny jsou vedeny kvalifikovanými trenéry/cvičiteli a učiteli. Veškeré hry jsou přizpůsobeny momentálnímu počasí. Po celou dobu pobytu jsou v táboře k dispozici pohotovostí vozidla. Tréninky a výcviky na koních budou probíhat pod dohledem profesionálních cvičitelů, v případě špatného počasí probíhají tréninky v kryté jezdecké hale. Aby Vašim dětem byl garantován kvalitní výcvik a byla jim věnována maximální péče je kapacita jezdeckého kurzu omezena na 16 OSOB! Pořadatel si vyhrazuje právo na změny v programu! Dále si vyhrazuje jezdecký kurz zrušit v případě nízkého počtu přihlášených nebo z jiných technických důvodů.

Více informací v přiložených letácích níže.

3. 12. 2011

ZABIJAČKA

Novoměstský pivovar vás srdečně zve v sobotu 3.12.2011 na letos poslední DOMÁCÍ ZABIJAČKU. Akce proběhne v Jezdeckém areálu ZDUCHOVICE pod přísným dohledem ČERTA A MIKULÁŠE !!
Všichni jste srdečně zváni na tento gurmánský svátek plný výtečného jídla a pití.

Jako lahůdku na spláchnutí jitrniček a ovárku je přichystáno tekuté zlato hned ze dvou minipivovarů:
Novoměstský pivovar Praha – Novoměstský kvasnicový 11°ležák
Berounský Medvěd – Berounský 18° speciál Grizzly

PROGRAM : Kromě koštování zabijačkových specialit je připraveno:

MIKULÁŠSKÁ - od 14h nejen na děti čeká Mikuláš s čertem! - Možnost objednání Mikulášského balíčku pro vaše dítě balíček předá osobně dle zlobivosti dítěte buď ČERT nebo MIKULÁŠ! Pekelník se těší na všechny malé, ale hlavně ty velké zlobivce !

VÁNOČNÍ TRH - prodej jmelí, vánoční dekorace atd. za velkoobchodní ceny.

JÍZDY NA KONÍCH – pro děti

Veškeré informace týkající se ZABIJAČKY (doprava,mikulášské balíčky, rezervace autobusu, objednávky produktů přes internet) vám rádi zodpovíme.
NFORMACE : Tel.: 724 76 15 23
Email.: lenka.zitkova@seznam.cz

Partneři

MŠMT slavia cib group - španko kudy z nudy EQUISERVIS s.r.o. vinařství liběchov CPI agrotrade bohemia energy medea EQUESTRIANS veidec nissan CIME feedshop BOHEME FACILITY FITMIN jezdci.cz equitv boheme concept PRODEJ SPORTOVNÍCH KONÍ Čtrnáctideník JEZDEC novoměstský pivovar creative catering la boheme Resort Zduchovice