Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 
Kalendář ostatních akcí

2008 |  2009 |  2010 |  2011 |  2012 |  2013 |  2014 |  2015 |  2016 |  2017
 

5. 2. 2010 - 7. 2. 2010

SKOKOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ S JAROSLAVEM JINDROU II.

Více informací v přiloženém programu níže! I pro rok 2010 připravil Jezdecký areál Zduchovice sérii soustředění s hvězdami českého i světového parkurového sportu - Cpt. John Ledingham (Irsko), Jaroslav Jindra (Česká republika), Alexandr Onoprienko (Česká republika/Ukrajina). Opět můžete kombinovat soustředění Alexandra Onoprienka zaměřené na drezurní přiježdění koně se skokovými soustředěními trenéra irské juniorské reprezentace kapitána Johna Ledinghama a vicemistra České republiky 2009 Jaroslava Jindry. Slevy pro pravidelné klienty Jezdecké školy a při zakoupení více soustředění najednou. Každý trenér povede soustředění ve dvou víkendových blocích. Tyto bloky na sebe volně navazují. Tzn., že jezdci, kteří se zúčastní obou dvou soustředění, si v rámci druhého bloku zdokonalí a obohatí poznatky z prvního víkendového soustředění.Dále nabízíme rodičům možnost dozoru nad nezletilými. V případě zájmu kontaktujte sl. Liškovou - barbora@la-boheme.cz a obdržíte další formuláře, které je potřeba při příjezdu odevzdat vyplněné.

13. 2. 2010

Přípravný Kurz na Zkoušky Základního Výcviku Jezdce - I.

20. 2. 2010 - 22. 2. 2010

TRAINING CLINIC JOHNA LEDINGHAMA I.

Více informací v přiloženém programu níže! I pro rok 2010 připravil Jezdecký areál Zduchovice sérii soustředění s hvězdami českého i světového parkurového sportu - Cpt. John Ledingham (Irsko), Jaroslav Jindra (Česká republika), Alexandr Onoprienko (Česká republika/Ukrajina). Opět můžete kombinovat soustředění Alexandra Onoprienka zaměřené na drezurní přiježdění koně se skokovými soustředěními trenéra irské juniorské reprezentace kapitána Johna Ledinghama a vicemistra České republiky 2009 Jaroslava Jindry. Slevy pro pravidelné klienty Jezdecké školy a při zakoupení více soustředění najednou. Každý trenér povede soustředění ve dvou víkendových blocích. Tyto bloky na sebe volně navazují. Tzn., že jezdci, kteří se zúčastní obou dvou soustředění, si v rámci druhého bloku zdokonalí a obohatí poznatky z prvního víkendového soustředění. Dále nabízíme rodičům možnost dozoru nad nezletilými. V případě zájmu kontaktujte sl. Liškovou - barbora@la-boheme.cz a obdržíte další formuláře, které je potřeba při příjezdu odevzdat vyplněné.

Capt. John Ledingham (IRL) & Kilbaha (ISH) - vítěz 1994 Hickstead Derby 1st Rnd clear

20. 2. 2010

ZABIJAČKA

Přijeďte v sobotu 20.2.2010 na první letošní Zabijačku do Jezdeckého areálu Zduchovice.
Všichni jste srdečně zváni na tento gurmánský svátek plný výtečného jídla a pití.

Jako lahůdku na spláchnutí jitrniček a ovárku vám Novoměstský pivovar chystá:
Speciál 14° zabijačkový pivní ležák, který za tímto účelem zatím zraje ve sklepích.
Jako již tradičně je možné využít speciálního autobusu Praha - Zduchovice - Praha, který vypravuje Novoměstský pivovar.
Stejně jako minule, je možné si produkty k zakoupení domů předem objednat přes náš specielní objednávkový list.

Vyplněnou objednávku zašlete nejpozději do 17.2.2010 na email: lenka.zitkova@seznam.cz
Veškeré informace týkající se ZABIJAČKY (doprava, rezervace autobusu, objednávky produktů přes internet) vám rádi zodpovíme na
Tel.: 724 76 15 23
Email.: lenka.zitkova@seznam.cz
Těšíme se na vás na Zabijačce ve Zduchovicích!!!