Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 

Kalendář ostatních akcí

2008 |  2009 |  2010 |  2011 |  2012 |  2013 |  2014 |  2015 |  2016 |  2017
 

2. 12. 2011 - 4. 12. 2011

POBYT NA FARMĚ PRO DĚTI A JUNIORY

Nejen jezdecký víkend pro děti, s mikulášskou nadílkou.

Víkendy a prodloužené víkendy jsou určeny dětem ve věku 8 - 17 let a jsou zaměřeny na výcvik na koni. Součástí víkendů jsou kromě jízdy na koni na programu vycházkové túry obohacené o poznávací hry nebo absolvované na horských kolech. Ve volných chvílích si mohou děti zahrát ping-pong, fotbal, cricket, společenské hry atp. Děti jsou rozděleny dle výkonnosti do družstev: 1. začátečníci (děti, které nikdy neměly zkušenost s jízdou na koni) 2. mírně pokročilí (děti, které rekreačně jezdí na koni). Všechny hodiny jsou vedeny kvalifikovanými trenéry/cvičiteli a učiteli. Veškeré hry jsou přizpůsobeny momentálnímu počasí. Po celou dobu pobytu jsou v táboře k dispozici pohotovostí vozidla. Tréninky a výcviky na koních budou probíhat pod dohledem profesionálních cvičitelů, v případě špatného počasí probíhají tréninky v kryté jezdecké hale. Aby Vašim dětem byl garantován kvalitní výcvik a byla jim věnována maximální péče je kapacita jezdeckého kurzu omezena na 16 OSOB! Pořadatel si vyhrazuje právo na změny v programu! Dále si vyhrazuje jezdecký kurz zrušit v případě nízkého počtu přihlášených nebo z jiných technických důvodů.

Více informací v přiložených letácích níže.

3. 12. 2011

ZABIJAČKA

Novoměstský pivovar vás srdečně zve v sobotu 3.12.2011 na letos poslední DOMÁCÍ ZABIJAČKU. Akce proběhne v Jezdeckém areálu ZDUCHOVICE pod přísným dohledem ČERTA A MIKULÁŠE !!
Všichni jste srdečně zváni na tento gurmánský svátek plný výtečného jídla a pití.

Jako lahůdku na spláchnutí jitrniček a ovárku je přichystáno tekuté zlato hned ze dvou minipivovarů:
Novoměstský pivovar Praha – Novoměstský kvasnicový 11°ležák
Berounský Medvěd – Berounský 18° speciál Grizzly

PROGRAM : Kromě koštování zabijačkových specialit je připraveno:

MIKULÁŠSKÁ - od 14h nejen na děti čeká Mikuláš s čertem! - Možnost objednání Mikulášského balíčku pro vaše dítě balíček předá osobně dle zlobivosti dítěte buď ČERT nebo MIKULÁŠ! Pekelník se těší na všechny malé, ale hlavně ty velké zlobivce !

VÁNOČNÍ TRH - prodej jmelí, vánoční dekorace atd. za velkoobchodní ceny.

JÍZDY NA KONÍCH – pro děti

Veškeré informace týkající se ZABIJAČKY (doprava,mikulášské balíčky, rezervace autobusu, objednávky produktů přes internet) vám rádi zodpovíme.
NFORMACE : Tel.: 724 76 15 23
Email.: lenka.zitkova@seznam.cz