Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 

Novinky

Osobní účast a autogramiáda JAROMÍRA HANZLÍKA při promítání filmu léto s GENTLEMANEM 19. 10. 2019 od 19:30

18. 10. 2019 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

Zítřejším dnem odstartujeme novinku v podobě seriálu závodů JUMP&TRAVEL TOUR ZDUCHOVICE, který se těší velké účasti jezdců. Sobotní starty jsou již uzavřeny. Do nedělních soutěží je stále možnost dohlášení!

Každé kolo tohoto seriálu je spjaté tematicky s kuchyní dané země - 1. kolo je zaměřené na Československo, kde budou současně se závody probíhat DOMÁCÍ  ZABIJAČKOVÉ HODY. Kromě zabijačkových specialit se najde i něco pro vegetariány a milovníky sladkého. Současně bude probíhat i OCHUTNÁVKA VÍN Z VINAŘSTVÍ ZD NĚMČIČKY.

V programu zítřejšího dne je od 19:30 večerní promítání české romantické komedie, která byla natočena v obci Zduchovice a jejím okolí. - Film Léto s gentlemanem od režiséra Jiřího Adamce a to podle scénáře herce Jaromíra Hanzlíka, který vytvořil i hlavní roli. Sám Jaromír Hanzlík bude přítomen při promítání, po kterém bude následovat autogramiáda s besedou.

Všichni jste srdečně zváni! :)