Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 

Novinky

VYDAŘENÉ SOUSTŘEDĚNÍ JOSE LANSINKA

29. 11. 2019 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

  Od pondělí 25. 11. do středy 27. 11. se v prostorách Jezdeckého Centra Zduchovice uskutečnilo soustředění pod vedením belgického reprezentanta Jose Lansinka, který je mistrem světa z roku 2006, vítězem finále světového poháru a 7. na Olympijských hrách v Soulu. Soustředění bylo organizováno v rámci projektu Young Riders Academy.

Akademie začala pronikat více do podvědomí české jezdecké veřejnosti na základě přijetí českého jezdce Václava Staňka do tohoto projektu. Z Čech byli na soustředění pozvání kromě Václava Staňka také Linda Portychová a Kateřina Kučerová. Obě jezdkyně by mohly být do projektu zařazeny v následujících letech. Dále se soustředění zúčastnili jezdci z Polska, Maďarska, Bulharska a Turecka.

Jezdecké Centrum Zduchovice navštívil také ředitel Young Riders Academy Sven Holmberg a fyzioterapeutka a aktivní parkurová jezdkyně mezinárodní úrovně Emma O´Dwyer, která nejprve vedla teoretickou přednášku a poté praktické lekce cviků pro správné držení těla a rovnováhu.

Soustředění navštívilo také velké množství diváků, především z řady trenérů a jezdců, a to nejen z Čech, ale i Moravy. Na závěrečný den soustředění zavítala do Zduchovic i internetová televize o koních a lidech - EquiTV.

Bylo nám velkým potěšením poskytnou prostory pro rozvíjení parkurového sportu právě ku příležitosti návštěvy takové osobnosti, kterou je Jos Lansink.