Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 





Novinky

JUMP & TRAVEL TOUR - 5.kolo

8. 3. 2020 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

V termínu 6-.7.3. proběhlo další kolo seriálu JUMP&TRAVEL TOUR !

 

Nejvyšší soutěž pátečního dne  (Skoková soutěž S*) ovládla Anna Helebrantová a CHEPETKA, druhé místo patřilo Lindě Portychové s JULIETT a třetí místo Denise Vegrichtové s TURBO 3.

 

Skoková soutěž L*:1.místo: Jana Táboříková- CORDELIA 1, 2.místo: Miloslav Vítek - UNO 31, 3.místo: Tina Pospíchalová– COLAME

 

Skoková soutěž ZL: 1.místo: Kristina Kubíková - CORTINA BLUE, 2.místo: Julie Morawetzová - LUKKY BOY, 3.místo: Miloslav Vítek – EVITA-RA

 

Skoková soutěž Z: 1. místo: Jana Táboříková - CORTEZ LAURO, 2.místo: Alžběte Viačková - ŠÍPEK 1, 3.místo: Sabina Pelc – REIKI

 

Skoková soutěž ZM: 1. místo: Zdeněk Dvořák- CAMPUSIUS, 2.místo: Sabina Pelc – REIKI, 3.místo: Josef Lánský – DARKLINE R

 

Skoková soutěž pony handicap LP*: 1. místo: Vanessa Ingrid Pecina - MAXIMO COPILOT, 2.místo: Martina Rydrychová - DARK STAR 1, 3.místo: Vítek Sommer  – SHARON DAWRA 

Skoková soutěž pony handicap ZLP: 1. místo: Martina Rydrychová - DARK STAR 1, 2.místo: Vítek Sommer  – SHARON DAWRA , 3.místo: Martina Rydrychová  - BRIERYHILL

 

Sobotní výsledky:

Sobotní ST* vyhrála Kateřina Veselovská s CELANO S, druhá příčka patřila Miloslavu Příhodovi s ELDORADO 3 a třetí místo pak Miloslavu Vítkovi s BONNE CHANCE-2

 

Skoková soutěž S**:1.místo: Sára Dvořáková - LIANDRA, 2.místo: Kateřina Veselovská - CELANO S, 3.místo: Miloslav Příhoda– CONTOS II.

Skoková soutěž L**:1.místo: Hana Kopecká - DORIAN GRAY 1, 2.místo: Miloslav Příhoda– CONTOS II, 3.místo: Jana Táboříková- CORDELIA 1.

Skoková soutěž ZL: 1.místo: Barbora Pártlová - RULETT 1, 2.místo: Oliver Písařík - CATALPA-P, 3.místo: Kĺára Pulchartová – CARETA

Skoková soutěž Z: 1. místo: Nikola Kojanová - MIKE TYSON, 2.místo: Josef Lánský - GASPERA, 3.místo: Martina Ježková – MEIDLINGERS

Skoková soutěž pony handicap SP*: 1. místo: Sarah Dajbych - TOP DEJA VUE, 2.místo: Martina Rydrychová - DARK STAR 1, 3.místo: Vítek Sommer  – SHARON DAWRA 

Skoková soutěž pony handicap LP*: 1. místo: Křenková Barbora - FUNNY 3, 2.místo: Klára Pulchartová - RANGO, 3.místo: Štěpánka Mašková  – MUCKRIM EACHAN

 

Vítězové seriálu JUMP&TRAVEL TOUR:

PONY TOUR- Martina Rydrychová 

CHILDREN&JUNIOR TOUR - Tina Pospíchalová

AMATEUR TOUR - Zdeněk Dvořák

YOUNGSTER TOUR - Josef Lánský

PROFI TOUR - Miloslav Vítek