Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 

Novinky

BENEFIČNÍ KONCERT - POCTA SV.NORBERTOVI

26. 5. 2020 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

 

Srdečně Vás zveme na  nezapomenutelný zážitek v podobě koncertu Smíchovské komorní filharmonie, která si se svými sólisty připravila bohatý program:

 

W.A.Mozart, A.Vivaldi, G.F.Handel, C.Franck, E.Moricone

 

Benefiční koncert Smíchovská komorní filharmonie, proběhne v sobotu 6.6.2020 od 20h v prostorách kaple na zámku Zduchovice.

Kromě nádherné hudby v prostorách Zduchovického zámku potěší i welcome drink v podobě vychlazeného prosecca.

 

Program je ve Zduchovicích po celý den, kdy probíhají jezdecké parkurové závody s hlavní soutěží - Cena Sv.Norberta s výškou překážek 140cm.

 

Můžete tak strávit odpoledne ve Zduchovicích, dát si skleničku dobrého červeného vína -  Primitivo, Merlot, Montepulciano a vychutnat si zvěřinové speciality, které pro Vás připraví naši kuchaři.

 

Vstupné na koncert: 200,-Kč

 

Prosíme o potvrzení účastí na níže uvedený konatakt.

Více informací v přiložené pozvánce, nebo  

Nikola Odstrčilová, nikola@la-boheme.cz, tel. 722 782 682

 

Partneři

MŠMT slavia cib group - španko kudy z nudy EQUISERVIS s.r.o. vinařství liběchov CPI agrotrade bohemia energy medea EQUESTRIANS veidec nissan CIME feedshop BOHEME FACILITY FITMIN jezdci.cz equitv boheme concept PRODEJ SPORTOVNÍCH KONÍ Čtrnáctideník JEZDEC novoměstský pivovar creative catering la boheme Resort Zduchovice