Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 





Novinky

Pohled zpět: Finále Fitmin Junior Channel Star 2010

17. 9. 2010 | Vložil: JA Zduchovice

Finále Fitmin Junior Channel Star 2010 4.-5.9. ve Zduchovicích

Za podpory generálního partnera společnosti DIBAQ (výrobce produktů FITMIN), hlavního partnera společnosti Equiservis spol. s r.o. a partnerů - Hejtman Středočeského kraje MUDr. David Rath, Boheme Concept s.r.o. (povrchy „nejen“ pro jezdecká kolbiště), Hotel Aron 3*, Hotel Henrietta, Novoměstský pivovar s.r.o., a mediálních partnerů Equichannel, Rádia Blaník, čtrnáctideníku Jezdec a časopisu Jezdectví, proběhlo první zářijový víkend FINÁLE FITMIN JUNIOR CHANNEL STAR ve Zduchovicích s téměř 450 starty za sobotu a neděli!

Seriál skokových závodů, projekt JO La - Bohéme Zduchovice (MB0283), který byl zároveň i výhradním pořadatelem, se sestával z otevřených bodovacích soutěží pro jezdce na pony (8-16 let), děti, juniory, mladé jezdce a jezdce do 25 let a jezdce starší 25 let, kteří však v letech 2009 a 2010 nepřekonali parkur stupně S a vyšší, v úrovni skokových soutěží dvoufázové skákání 100/110cm, Z, ZL, L, S a ZLP, LP, SP, STP.

Žebříček jezdců byl rozdělen do kategorií dle věku, zda-li soutěží na pony nebo velkých koních, dle věku nebo dle výkonnosti jezdce.

V rámci seriálu bylo rozděleno celkem 306.000,-Kč ve finančních i věcných cenách, při samotném finálovém víkendu pak téměř 200.000,-Kč. Mezi vítěze žebříčků a umístěné na 2. - 7. místě se rozdělily ceny v celkové hodnotě 145.000,-Kč.

VÍTĚZOVÉ ŽEBŘÍČKU FITMIN JUNIOR CHANNEL STAR

PONY YOUNGER

1. Boháčová Petra
2. Švihorová Nikol
3. Křivonožková Tereza

4. Šálková Klára
5. Kroužková Tereza
6. Jandová Eliška
7. Ludvíčková Anna

PONY OLDER

1. Kukrechtová Anna
2. Trávníček Viktor
3. Řezníčková Dominika

4. Tůmová Šárka
5. Petrus Jakub
6. Krulichová Lucie
7.Sabathilová Antonia

CHILDREN

1. Hrudková Marie
2. Rothová Daniela
3. Kellnerová Anna

4. Boháčová Petra
5. Sabathilová Antonia
6. Fořtová Barbora
7. Kamírová Tereza

JUNIOR

1. Šlechtová Štěpánka
2. Neumannová Dagmar
3. Novák Jan

4. Homolová Alena
5. Krulichová Michaela
6. Krulichová Lucie
7. Stránská Michaela

YOUNG RIDERS

1. Adam Přemysl
2. Pártlová Šárka
3. Jírová Kateřina
4. Skálová Kristýna
5. Studnička Jan
6. Průša Tomáš
7. Novotný Jakub

CHANCE

1. Pártlová Pavla
2. Civišová Hana
3. Šeinerová Taťána

4. Marešová Romana
5. Vyštajnová Martina
6. Frouzová Lenka
7. Martinů Jana

Těšíme se na Vás příští rok!

Více informací naleznete na www.kone-zduchovice.cz v sekci závody nebo na www.zavody-zduchovice.cz