Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en  de
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 

Novinky

Nightfever druhý na dětských Olympijských hrách v Polsku!

14. 10. 2010 | Vložil: JA Zduchovice

Exterierově impozantní plemenný hřebec Nightfever byl letos na jaře prodán do Polska, aby pokračoval ve svých šestnácti letech v předávání bohatých skokových zkušeností, které během své závodní kariery nasbíral s jezdcem Patrickem Stuhlmeyerem. Byl několik let členem Německé pony skokové reprezentace. S Michaelou Krulichovou reprezentoval českou republiku na dvou mistrovství Evropy, mnoha CSIO a CSI soutěžích a získal pro české „pony-skokové“ barvy několik historicky velmi cenných výsledků mezi které patří např. 1 místo na CSIO 2007 v Lamprechsthausenu nebo 2.místo na CSIO  v Italském Abano Terme v roce 2009.

"Byl to velký úspěch pro mého syna, protože nikdy dříve neskákal tak vysoko. I pro trenéra to byl zatím největší úspěch kariéry. Všichni  jsme šťastni, že ho máme. Každý ho miluje.",  napsala nám z Polska nová majitelka Night Fevera, Sylwia Grzegorzewska.

Hnědák Nightfever, hřebec po Night-Star III z klisny Domina, plemene německý jezdecký pony,  se narodil v roce 1994 a do Zduchovic přišel z Německa. Ve Zduchovicích prošel tréninkem  Alexandra Onoprienka, Miroslava Pulpána, a především Johna Ledighama - top trenéra, irského olympijského jezdce a jezdce Světového šampionátu.

I v roce 2011 se můžete zúčastnit soustředění s J.Jindrou, A.Onoprienkem a cpt.Johnem Ledinghamem!!! Informace o soustředěních 2011 přineseme již brzy!

Nightfever jezdil za svého působení ve Zduchovicích s Michaelou Krulichovou a tato dvojce zaznamela řadu závodních úspěchů. Mezi ty nejzajímavější patří:

v roce 2007
1. místo zahajovací soutěž na ME pony ve Freudenbergu (GER), 
1. místo v zahajovací soutěži na CSIP v Lamprechthausenu (AUT,
5. místo v GP pony na CSIP Lamprechtshausenu (AUT)
v roce 2008
1. místo Grand Prix pony CSI* Hradec Králové
splnění kvalifikace na ME pony do Avenches (SUI)
1. místo Grand Prix na CSI-A***W Lešno (POL)
1. místo ve Finále Fitmin Junior Channel Star
v roce 2009
2. místo v Grand Prix pony na CSIOP Abano Terme (ITA)
dokončení ME pony v Belgickém Moorsele

Za největší úspěch dvojce lze považovat i dokončení mistrovství Evropy pony 2009 v Belgickém Moorsele. ME pony dokončila Michaela Krulichová s Nightfeverem jako jediná Češka v české pony historii.

Gratulujeme a přejeme Nightfeverovi profesní a osobní úspěchy i do budoucna!

 

Fotogalerie: