Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: Novinky

Mistrovství České republiky ve Zduchovicích se blíží!

25. 7. 2011 | Vložil: Barbora Lišková

Během několika týdnů se otevřou brány zduchovického areálu účastníkům FITMIN mistrovství České republiky 2011 pod patronací značky Fitmin - výživového programu, společnosti FIAT PROFESSIONAL a AGRI CS - výhradní dovozte techniky CASE IH do ČR.

- FITMIN MČR DĚTI&JUNIOŘI - SKOKY - 12. - 14. 8. 2011

- FITMIN MČR PONY - SKOKY&DREZURA - 19. - 21. 8. 2011. 

Stejně jako při mistrovstvích 2009 a 2010 bude pro jezdce a ostatní návštěvníky zajištěn bohatý doprovodný program (mimo jiné i křest hříbat) a gastronomické speciality, jako například - ledové mega-mojito z čerstvé bio-máty pěstované přímo v areálu a kromě tradičních specialit svíčkové a pečené kachny je připraveno grilování křupavého selátka z Lanškrouna a čerstvého lososa z Norska, které bude možné zapít vychlazeným Novoměstským ležákem nebo novinkou v sortimentu „pivním sektem“.

Pro účastníky FITMIN MČR bude opět zajištěna nějaká ta dobrota na zchlazení a v neděli bude čerstvé mistry dekorovat generál Custer pan Václav Vydra. Program bude upřesněn před FITMIN MČR .

FITMIN MČR Děti&Junioři

12. - 14. 8. 2011

Funkci hlavního rozhodčího při FITMIN MČR Děti&Junioři zastane pan Ing. Jaroslav Pecháček. Na post stavitele parkúru se připravuje Ing. Jan Šíma.

Pro děti a juniory jsou (kromě pohárů, medailí a kokard) připraveny věcné ceny a finanční ceny v celkové hodnotě téměř 120.100,-Kč.

V rámci závodů je pro jezdce, kteří mají splněnou kvalifikaci na FITMIN MČR, otevřena většina soutěži, do kterých se mohou přihlásit v průběhu závodů.

Uzávěrka přihlášek - 1. 8. 2011.

 

FITMIN MČR Pony - skoky&drezura

19. - 21. 8. 2011

Funkci hlavního rozhodčího zastane pan Ing. Jaroslav Pecháček. Na parkúru pak bude kralovat jako stavitel Zdeněk Krpela.

Pro děti jsou (kromě pohárů, medailí a kokard) připraveny věcné ceny v celkové hodnotě téměř
35.200,-Kč.

Uzávěrka přihlášek - 6. 8. 2011.

 

Cílem Jezdeckého areálu Zduchovice je poskytnout účastníkům FITMIN MČR kvalitní služby a komfort a umožnit jim tak možnost maximálně se soustředit na svůj výkon. Každý jezdec tak bude mít připravenou složku s důležitými informacemi, kterou získá při prezentaci v kanceláři závodů, možnost zapůjčení horských kol na celý pobyt (v blízkém okolí je možné navštívit například Výlet do Středověku na zrekonstruované zřícenině hradu Vrškamýk – cca 1,5km), snídaňové menu, případně zajištění taxi, aj.

Po oba víkendy nezůstane však pouze u soubojů na koních. Pořadatel připravuje pro účastníky fotbalový zápas, kde se předpokládá účast nejen jezdců, ale i trenérů a rodičů. Bližší informace budou k dispozici na webových stránkách, případně v kanceláři závodů.

Pro jezdce jsou k dispozici na webových stránkách Jezdeckého areálu Zduchovice veškeré potřebné materiály.

Pořadatel by chtěl zároveň tímto poděkovat partnerům FITMIN MČR:
Společnost Dibaq a.s. – výživový program pro koně (www.dibaq.cz), Česka jezdecká federace, o.s. (www.čjf.cz), Fiat Professional (www.fiatprofessional.cz), AGRI CS – dodavatel techniky CASE IH (www.agrics.cz), Přívěsy Jelínek (www.privesyjelinek.cz), ProfiBed (www.profibed.cz), Equiservis (www.equiservis.cz), Prodej sportovních koní (www.salesporthorses.com), Boheme Concept s.r.o. – dodavatel jezdeckých povrchů (www.jezdeckepovrchy.cz), hejtman Středočeského kraje MUDr. David Rath, společnost Nowaco (www.nowaco.cz), společnost Creative Catering (www.creative-catering.cz), restaurace Novoměstský pivovar (www.npivovar.cz), dodavatel výrobků Hartog pro ČR (www.hartog.cz) a společnost Deltaplan (www.deltaplan.cz).

Mediálními partnery jsou Rádio Blaník (www.blanik.cz), Jezdci (www.jezdci.cz), Equichannel.cz (www.equichannel.cz).

Dále mediálně podporují FITMIN MČR časopis Jezdectví, čtrnáctideník Jezdec a Koně&Hříbata. Fotografie na propagační materiály poskytla Kateřina Návojová.

Případní zájemci o partnerství v rámci FITMIN MČR mohou kontaktovat organizátora (Barbara Hassová -
barbara@kone-zduchovice.cz, +420 608 963 425) a budou jim poskytnuty veškeré materiály s možnostmi partnerství.