Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: Novinky

Pony-games zahájí mistrovský pony week ve Zduchovicích

10. 8. 2017 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

         V polovině srpna se ve Zduchovicích koná setkání poníků z Čech, Moravy i Slezska. Bude to letošní největší pony-akce u nás. Během týdne se na kolbištích vystřídají děti všech věkových kategorií, pocházející ze všech koutů země a soutěžit budou v parkuru, v dresuře a v pony-games.

         Díky pestrosti nabídky se tak diváci mají nač těšit. Spojení parkuru a dresury se již osvědčilo. Děti mohou nejen sledovat své starší vzory, ale i fandit svým kamarádům z druhé disciplíny a někteří dokonce bojují o tituly v obou z nich. Novinkou je letos připojení soutěží pony-games, které odstartují jako první. Česká jezdecká federace je zastřešuje jako svůj pedagogický projekt a společně se spolkem Pony-games CZ pořádá řadu vzdělávacích akcí, jejichž hlavním cílem je představit výuku pomocí hry a nabídnout dostupnou aktivitu pro všechny jezdecké kluby.

Od počátku české pony-games spolupracují s Francouzskou jezdeckou federací, a tak tentokrát se můžeme těšit na dva francouzské lektory: Arnaud Ribault (jezdec, trenér i rozhodčí v jedné osobě, loni navíc jmenovaný „federálním expertem pro pony-games“) a Pierre-Luc Portron (renomovaný mezinárodní rozhodčí pro pony-games, který ihned po finále PGC odlétá rozhodovat ME do Velké Británie).

Možnost vyzkoušet si školu hrou pod vedením A. Ribaulta budou mít ve Zduchovicích úplně všichni zájemci. Na neděli 13. jsou totiž plánovány tréninky rozdělené podle úrovní jezdců a nepotřebujete na ně mít ani tým (mohou se přihlásit i jednotlivci) ani materiál (ten pořadatelé plánují zapůjčit). Druhý den, v pondělí, se pojede poslední kolo PGC otevřené všem týmům a dvojicím. A v něm se rozdělí poslední body, které rozhodnou koho pošlou do úterního finále.

Zajímavostí je, že turnaje proběhnou i s mezinárodní účastí. Na potvrzení rakouského týmu se ještě čeká, ale francouzský tým se na start postaví určitě a to s vypůjčenými poníky JK Rpety, kde budou jezdci stáje Picotin na výměnném pobytu.

 

MČR PONY 2017: INFORMACE

14. 8. 2017 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

 

Prezentace a veterinární přejímka:

Úterý 15.8. 16:00-20:00

Středa 16.8. 7:00-12:00

(Všichni účastníci musí před svým prvním startem projít prezentací a veterinární přejímkou.)

 

Otevřený drezurní trénink:

Úterý 15.8. 16:00-20:00

Středa 16.8. 7:00-8:30

 

Měření pony: měřit se budou pouze pony do věku 8 let, pony, kteří nemají potvrzení o měření, popřípadě pony, které určí sbor rozhodčí.

 

MČR PONY 2017:

Přinášíme seznamy startujích jezdců:

SKOKY

DREZURA

 

 

 

_________________________________________________________________________________________

Týden plný poníků ve Zduchovicích odstartuje již za několik dní. Během PONY WEEKU v termínu 13.-20.8.2017 proběhne v moderní zduchovické aréně FINÁLE PONY-GAMES CUPU 2017, FINÁLE STYLŠAMPIONÁTU PONY 2017, ŠAMPIONÁT NADĚJÍ a vrcholem pak bude MČR PONY 2017 ve skocích a drezuře.

FINÁLE PONY-GAMES CUP 2017  13.-15.8.2017

  • v neděli 13.8. jsou na programu tréninky se zahraničními rozhodčími (Arnaud Ribault, Pierre-Luc Portron)
  • pondělí 14.8. - kolo PGC : - Turnaj 1 – U 14 (dvojice) - hry z úrovně 1

       - Turnaj 2 – U 12 (týmy) - hry z úrovně 2

       - Turnaj 3 – U 18 (týmy) - hry z úrovně Elita

 

  • úterý 15.8. - FINÁLE PGC 2017 : - U 14 kvalifikace + finále

              - U 12 kvalifikace + finále

              - U 18 kvalifikace + finále

 

MČR PONY 2017

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY PONY 2017 v kategoriích SKOKY A DREZURA, proběhne od 16. do 20.8.2017, součástí MČR PONY je i FINÁLE STLY ŠAMPIONÁTU PONY 2017 a ŠAMPIONÁT NADĚJÍ 2017!

Průběžně Vám budeme přinášet důležité informace k celému mistrovství. Pod tímto odkazem, můžete najít prozatím předběžný časový harmonogram.