Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 



Novinky

Jezdecká mládežnická špička ve Zduchovicích !

23. 10. 2017 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

V uplynulém víkendu se do Zduchovic sjela aktuální jezdecká mládežnická špička, která se účastnila rozřazení do A a B kádru reprezentace.

 

Kdo z české skokové mládežnické špičky nebyl o víkendu ve Zduchovicích , jakoby neexistoval! Dveře si zde podávali jezdecké, trenérské, manažerské osobnosti, prodejci koní, zákulisní hráči, organizátoři a top sestava federačních funkcionářů.

 

ČJF zde představila převratný systémový počin, který bude mít obrovský vliv na kvalitu české skokové reprezentace a tím potáhne dopředu i celou skokovou industry a Zduchovice jsou součástí tohoto projektu, jakožto sportovní centrum mládeže ve skocích (SCM)!

 

Očekávejme tak raketově stoupající kvalitu jezdeckých výkonů dětí, juniorů, mladých jezdců a koní a to také díky německému trenérovi Tjarku Nagelovi, který bude dlouhodobě spolupracovat s mládežnickou reprezentací, dosavadními trenéry SCM a trenéry jezdců vybraných do A kádru. Věříme, že kvalita se projeví i v dubnu během CSIO-Ch,J,YR Zduchovice 2018 :-)