Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: Novinky

FEI ŠKOLENÍ STAVITELŮ PARKURU

27. 1. 2018 | Vložil: Jezdecké centrum Resort Zduchovice

Od 25.-27.1.2018 probíhá ve Zduchovicích ve spolupráci s Aachen School of Equestrian Art and Design FEI školení pro stavitele parkurů.

Školiteli kurzu jsou německý Profesor Dr. Arno Gego, který školí stavitele ve více než 30 zemích světa. Jako stavitel se představil na ME i MS, účastnil se i dvou olympijských her v Sydney a Los Angeles jako technický delegát.

Druhým školitelem je francouzský olympijský medailista z roku 1988 ze Soulu Frédéric Cottier, kde vybojoval bronzovou medaili v parkurovém skákání. Je prominentním stavitelem CSIO v La Baule, stavěl také např. Světové jezdecké hry v Normandii v roce 2014.

Do Zduchovic se sjela početná skupina stavitelů z celého světa, zastoupení tu má Argentina, Mexiko, Hongkong, Finsko, Litva, Turecko, Bulharsko, Francie, Rakouskou, Německo. Z Maďarska dorazil např. Barnebas Hevesy, který v roce 1980 na olympijských hrách v Moskve obsadil 7 místo v jednotlivcích a 4.místo ve družstvech. Jediným úastníkem z České republiky je Petr Mašek.

 Současně ve Zduchovicích probíhá i FEI refresh stewardů ve spolupráci s Českou jezdeckou federací.