Souhlasím
Tato stránka využívá cookies za účelem zkvalitňování svých služeb. Setrváním na této stránce dáváte souhlas s jejich užitím. 
www.resort-zduchovice.cz Najdete nás
na facebooku
Závody online
CZ  en
Bookmark and Share
Jméno:  Heslo: 



Novinky

A je rozhodnuto - je známý vítěz seriálu ČESKÉHO SKOKOVÉHO POHÁRU 2018 - Stal se jím ONDŘEJ POSPÍŠIL !!!

30. 9. 2018 | Vložil: Jezdecké centrum Zduchovice

Výsledky – NEDĚLE 30.09.2018 – Poslední závodní den ČSP 2018

Skoková soutěž L* - FINÁLE SERIÁLU AMATEUR TOUR

  1. Místo – Kryspínová Daniela – DROSSEL TOPAS
  2. místo - Novotná Michaela – CAPRIOLO 1
  3. místo – Košťálová Jana – ARTY
  4. místo – Vlková Jiřina Kristina – CONMIRO
  5. místo – Janků Alexandra – EAGLE - EYE

Skoková soutěž L** - FINÁLE SERIÁLU CZECH JUNIOR CUP – DĚTI

  1. místo – Melmerová Lucie – LORETTA 3
  2. místo – Svobodová Tereza - MARYLAND
  3. místo – Pařenicová Petra – CALLEDA
  4. místo – Táboříková Jana – GLOBAL LOVEAFFAIR
  5. místo – Kostková Anna - CARBOPINA

Skoková soutěž S** - FINÁLE SERIÁLU CZECH JUNIOR CUP – JUNIOŘI

  1. místo – Knotková Sára – VERY EASY - S
  2. místo – Portychová Linda - JULIETT
  3. místo – Pospěch Daniel – NON STOP NOVAEQUI
  4. místo – Plšek Tomáš – ANKY
  5. místo – Machalová Eliška – CANCELLARA DVD Z 1

Skoková soutěž ST**- FINÁLE SERIÁLU U25

  1. místo – Šálková Tina - FRASCATI VAN TER HULST
  2. místo – Staněk Václav - QUATEMAL
  3. místo – Kubrická Kateřina – ŠEJNA 1
  4. místo – Vegrichtová Denisa – VIOLETT
  5. místo – Vojtková Alžběta - CAPUA

FINÁLE ČESKÉHO SKOKOVÉHO POHÁRU 2018

  1. místo – Pospíšil Ondřej – ZANDIRO
  2. místo – Kotalík Matěj – CESANO V
  3. místo – Chýle Jan – ABDULAH B
  4. místo – Štětina Jan – CELANO S

 

Výsledky – SOBOTA 29. 09. 2018

Skoková soutěž S*

  1. místo – Lánský Josef – DORIN GRAY 1
  2. místo – Štětina Jan – GYLORD-S
  3. místo – Příhoda Miloslav – TAJGAMOON Interkonix

Skoková soutěž  L**/S** - Finále Czech Junior Cup

  1. místo – Svobodová Tereza - CHARLOTTE DE LA VOTTE Z
  2. místo – Kuková Valentýna – CHICAGO-RA
  3. místo – Kovářová Natálie – CHACCO-TO

Skoková soutěž ST* - U25

  1. místo – Vegrichtová Denisa - VIOLETT
  2. místo – Poláchová Valentýna – STUNTMAN 7
  3. místo – Žižáková Johana – CEST LA VIE

Skoková soutěž T* - VELKÁ CENA ZDUCHOVIC

  1. místo – Kotalík Matěj – CESANO V
  2. místo – Opatrný Aleš - CHACHA
  3. místo – Pospíšil Ondřej - EINFACH

 

Výsledky – PÁTEK 28. 09. 2018

Skoková soutěž L**/S* - Kvalifikace Czech Junior Cup

  1. místo – Kuková Valentýna – PHILADELPHIA 1
  2. místo – Kovářová Natálie - QUINARA
  3. místo – Plšek Tomáš - ANKY

Skoková soutěž  L**

  1. místo – Příhoda Miloslav - MYSTIC VD WELLINGTON
  2. místo – Schejbalová Karolína – FARISTO
  3. místo – Hartzová Nina - EURYDIKA

Skoková soutěž S**

  1. místo – Štětina Jan – GYLORD-S
  2. místo – Lánský Josef – DORINA GRAY 1
  3. místo – Adam Přemysl – QUADRA 1

Skoková soutěž ST**

  1. místo – Skřivan Jiří – FLYING STAR 1
  2. místo – Papoušek Jiří – DUKATO VTH
  3. místo – Arient Ladislav – APPOLLO 6

Skoková soutěž ZL – Finále Amateur Tour

  1. místo – Pinkavová Dana – LA CORA 1
  2. místo – Košťálová Jana - ARTY
  3. místo – Kryspínová Daniela – DIAMANT LANDOS

 

Výsledky - ČTVRTEK 27. 09. 2018

Skoková soutěž ZL

  1. místo – Košťálová Lenka – CORIJANA 1
  2. místo – Šlechta Martin – BALLADE
  3. Šnoblová Nicole – JOKE VAN HET NETEHOF

Skoková soutěž ZL – Kvalifikace Amateur Tour

  1. místo - Mázdrová Kristýna – NIKOLA 10
  2. místo - Janků Alexandra j- EAGLE-EYE
  3. místo – Návojová Kateřina – TEREZKA 1

Skoková soutěž L*

  1. místo – Kotalík Matěj – LORD RAFAEL
  2. místo – Helebrantová Anna - CHEPETKA
  3. místo – Lančová Michaela

Skoková soutěž na styl – Kvalifikace Czech Junior Cup (1. oddělní)

  1. místo – Svobodová Tereza – SYMPATIE S
  2. místo – Kuková Valentýna – SPOTLIGHT Z
  3. místo – Táboříková Jana – CORDELIA 1

Skoková soutěž na styl – Kvalifikace Czech Junior Cup (2. oddělení)

  1. místo – Pospěch Daniel – NON STOP NOVAEQUI
  2. místo – Najmanová Laura – NORD 6
  3. místo – Matoušová Tereza - QUASTINA

Skoková soutěž na styl – Kvalifikace Czech Junior Cup (3. oddělení)

  1. místo – Pospěch Daniel – NON STOP NOVAEQUI
  2. místo – Najmanová Laura – NORD 6
  3. místo – Matoušová Tereza – QUASTINA

Skoková soutěž S*

  1. místo – Lančová Michaela - JERICHO
  2. místo – Štěnina Jan – GYLORD - S
  3. místo – Kotalík Matěj – LORD RAFAEL

Skoková soutěž ST*

  1. místo – Hrubešová Dominika – LUCKY 23
  2. místo – Najmanová Sofie – BILLY BARON Z
  3. místo – Adam Přemysl - CACHAS

 

Výsledky - STŘEDA 26. 09. 2018

Skoková soutěž  Z

  1. místo – Tomaidesová Sandra - KANNDOCTRO
  2. místo – Šíchová Monika – MOJITO
  3. místo – Mečavová Marie – CARMEN 23

Skoková soutěž ZL

  1. místo – Šíchová Monika – COOPER 2
  2. místo – Najmanová Laura – TAZ TIMES
  3. místo – Valentová Helena - FIDO

Skoková soutěž L*

  1. místo – Szádovská Hana – MALINA 2
  2. místo – Bardonová Kateřina - GREENWOOD
  3. místo – Lánský Josef – RHEA 1

Skoková soutěž S*

  1. místo – Veselá Tereza – HISTANNIE HDH
  2. místo – Doležal Rudolf – ELECTRIC LADY
  3. místo – Veselá Tereza – HEBIKDAT HDH

Skoková soutěž ZL – Kvalifikace Amateur Tour

  1. místo – Mázdrová Kristýna – NIKOLA 10
  2. místo – Kvapilová Romana – LUCIANO 2
  3. místo – Bohumská Tereza – SAVANAS

 

GRATULUJEME!! :)