Aktuality CHANNEL STAR -1. kolo 2021

Oliver Písařík v sedle ABANTA VAN DE HUISKENS zvítězili jak v nejnáročnější soutěži  ST*, tak i v soutěži S** při 1. kole CHANNEL STAR 2021!!

ST*

  1. místo - Luděk Smaha - HTADERMIE
  2. místo - Jan Štětina - ELVIS-S
  3. místo - Sergej Motygin - CASSITAL BY BORIS
  4. místo - Bjorn Nagel - LIVIUS

 

S**

  1. místo - Bjorn Nagel - CLAIRE DE LUNE 22
  2. místo - Sergej Motygin - CASSITAL BY BORIS
  3. místo - Daniel Hakr - DENNY 11
  4. místo - Jan Štětina - GUUS S

 

V soutěži L**zvítězil Daniel Hakr s DENNY 11!!

  1. místo - Adéla Dvoranová - BALANTÝNKA
  2. místo - Emma Sophia Španko - ELIS 4
  3. místo - Jana Táboříková - UNWANTED ZEUS
  4. místo - Miloslav Příhoda - REMEMBER ME 1

 

kategorie JUNIOR

  1. místo - Daniel Hakr
  2. místo - Adéla Dvoranová
  3. místo - Emma Sophia Španko
  4. místo - Jana Táboříková
  5. místo - Anna Kostková

 

Skoková soutěž ZL pro Rozálii Sovovou v sedle LAURUS 1!

  1. místo - Miloslav Příhoda - KRISTIÁN 2
  2. místo - Albet Písařík - CASSANDRA 2
  3. místo - Emma Sophia Španko - CALVINO LB
  4. místo - Nikola Simandlová - BALOUBINA 2

 

kategorie CHILDREN

  1. místo - Rozálie Sovová
  2. místo - Albert Písařík
  3. místo - Nikola Simandlová
  4. místo - Rozálie Sovová
  5. místo - Michaela Podešvová

 

V nejobtížnější soutěži pro pony SP** zvítězila Adriana Hakrová s valachem INDIGO 6!!

  1. místo - Tereza Abíková - OMAR 5
  2. místo - Vítek Sommer - SHARON DAWRA
  3. místo - Viktorie Šimková - VANESA 13
  4. místo - Stela Krbcová - SMOKE

 

EMA ABÍKOVÁ s JOP JE D zvítězili ve skokové soutěži LP**!

  1. místo - Adriana Hakrová - INDIGO 6
  2. místo - Rozálie Sovová - GINGER 7
  3. místo - Karolína Hajšmanová - VALENTINO VAN DE NIEUWE HEIDE
  4. místo - Stela Krbcová - DIAMANT 4

 

V závěrečné soutěži sobotního CHANNEL STAR  S* zvítězil Bc. Jakub Smrčka v sedle VERTIGO 4!!

2. místo - Björn Nagel - LIVIUS P

3. místo - Laura Najmanová - PRINCESS 4

4. místo - Michaela Djordjevič-Lančová - JERICHO

5. místo - Björn Nagel - CLAIRE DE LUNE 22

 

Skoková soutěž L* pro Miloslava Vítka se SPOTLIGHT Z !!

2. místo - Jana Táboříková - KARA 261

3. místo - Matěj Kotalík - GOOD WAY

4. místo - Jana Táboříková - UNWANTED ZEUS

5. místo - Emma Sophia Španko - ELIS 4

 

kategorie JUNIOR

  1. místo - Jana Táboříková
  2. místo - Jana Táboříková
  3. místo - Emma Sophia Španko
  4. místo - Adéla Dvoranová
  5. místo - Barbora Pártlová

 

Jana Táboříková s pony klisnou KARA 261 zvítězila i dnes ve skokové soutěži ZL!

  1. místo - Miloslav Vítek - SPOTLIGHT Z
  2. místo - Žaneta Prošková - IRONDA
  3. místo - Roman Vasylyshyn - JENIFER 7
  4. místo - Martin BLAŽEK - MONICA

 

kategorie CHILDREN

1 místo - Albert Písařík

  1. místo - Nikola Simandlová
  2. místo - Jana Krupičková
  3. místo - Albert Písařík
  4. místo - Michaela Podešvová

 

V zahajovací soutěži pro velké koně Z zvítězila Jana Krupičková s klisnou EBERLINA!

  1. místo - Alžběta Viačková - REMUS 4
  2. místo - Aneta Hemerová - SCARABEA 1
  3. místo - Albert Písařík - CASSANDRA 2
  4. místo - Barbora Vojtková - CRUSTAK

 

 

 

V páteční zahajovací soutěži dnešního závodního dne nenašla přemožitele dvojice Simona Píšová v sedle MISS ELLIE!!

  1. místo - Karolína Jandová - NALOON
  2. místo - Anna Rajchanová - NEFRITTY FIRSTEN
  3. místo - Nela Vejvodová - ROMEO 17
  4. místo - Žaneta Budilová - TERANO

 

Jana Táboříková s pony klisnou KARA 261 zvítězila v poslední skokové soutěži pro velké koně dnešního dne L*!

  1. místo - Adéla Dvoranová - BALANTÝNKA

  2. místo - Jana Táboříková - UNWANTED ZEUS

  3. místo - Barbora Pártlová - CARRY POTTER

  4. místo - Alex Jedlička - LUPÉZ

 

Ve skokové soutěži ZL vybojovala první místo Jana Táboříková s pony klisnou KARA 261

  1. místo - Zdena Drahoňovská - GÁJÍ

  2. místo - Jana Košťálová - ARTY

  3. místo - Ing. Dominika Hrubešová - BELMOND

  4. místo - Karolína Mlčochová - KIRA 3

 

Kategorie CHILDREN

  1. místo - Albert Písařík

  2. místo - Michaela Podešvová

  3. místo - Michaela Podešvová

  4. místo - Aneta Hajšmanová

 

Skoková soutěž Z pro Kateřinu Veselovskou v sedle DAMIAN 1!

  1. místo - Barbora Padevětová - KING H.B

  2. místo - Miloslav Příhoda - QUIRALDIK

  3. místo - Jakub Petrus - DEMETER-H

  4. místo - Zuzana Tyšerová - LADY HEARTBREAK

 

Ve skokové soutěži ZM zvítězila Jana krupičková s klisnou EBERLINA.

  1. místo - JAKUB PETRUS - DIAMANTINA-H

  2. místo - Jiří Tměj - DÁRIUS DK

  3. místo - Miloslav Příhoda - QUIRALDIK

  4. místo - Martin Vašák - DON 568

 

Soutěže pro pony

Skoková soutěž pony handicap - ZP pro Natálii Náprstkovou s pony SUNNY BOY 1

  1. místo - Sofie Smitová - ZUCCHERO

  2. místo - Natálie Rédlová - DAISY SMART

  3. místo - Natálie Náprstková - WINDHOEKS GOMPIE

  4. místo - Vojtěch Holub - ALPINHORSE THOR

 

Ve skokové soutěži pony handicap - ZLP zvítězila Anna Kukaňová v sedle DOLLOM CHIEFTAIN

  1. místo - Gabriela Horká - ZIP 4

  2. místo - Anežka Merunková - TOBY 2

  3. místo - Karolína Studničková - JMS LEX

  4. místo - Naila Younis - THEODOR

 

V závěrečné skokové soutěži pátečního závodního dne při CHANNEL STAR pony handicap - LP* zvítězila Davida Kodadová v sedle GOLDEN DUKE!

  1. místo - Stela Krbcová - SMOKE

  2. místo - Marie Pěchoučková - GISSELL

  3. místo - Jessica Nicole Stříšková - VITEA

  4. místo - Anežka Merunková - TOBY 2

Závěrečná soutěž čtvrtečního závodního dne při CHANNEL STAR - 1. kolo 2021 dvoufázové skákání 125/135 cm pro Jana Štětinu s JIMMY JANE!

2. místo - Linda Vondráčková - LA CARLA7

3. místo - Petra Pařenicová - CRAZY 3

4. místo - Nicola Grünthalová - CAREFUL Z

5. místo - Miroslava Šťovíčková - NEWYORK OPTIMUS

 

Skoková soutěž dvoufázové skákání - 115/120 cm pro Ing. Janu Kohoutovou s klisnou HOLČINA 1!

2. místo - Linda Vondráčková - LA CARLA

3. místo - Jan Štětina - JIMMY JANE

4. místo -  Nicola Grünthalová - SAMY SANG-FROID

5. místo - MVDr. Martin Brát - PAIGE

 

Ve skokové soutěži ZL zvítězila Anna Marie Dubová s pony DOUBLE TROUBLE 11!!

2. místo -  Anna Marie Dubová - FARAMBOLE

3. místo - Adriana Hakrová - ATASCHA B Z

4. místo - Žaneta Prošková - PERSONA GRATA

5. místo - Vanesa Humeni - AVALANCHE N

 

Skoková soutěž stupně Z pro Jaroslava Abíka s koněm  RICARDA!

2.místo -  Kateřina Hollerová - SYMFONIE WH

3. místo - Iveta Švejdová - KARMEL 1

4. místo - Josef Lánský - CARTIER LB

5. místo - Jaroslav Abík - RICHARD 2

 

V zahajovací soutěži stupně ZM zvítězila Kateřina Hollerová s klisnou ROSA 7!

2.místo - Ema - Bendíková - JASMINE 2

3. místo - Tereza Mücková

4. místo - Kristýna Koutná - ASHARON

5. místo - Kateřina Hollerová - SYMFONIE WH

 

 

Galerie

Partneři
Webová stránka používá technické / krátkodobé soubory cookies, které slouží ke správné funkčnosti a zobrazení webové stránky, ty lze využívat bez souhlasu uživatele.
Přijmout